Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
III. Yaoi GÓRĄ !
III. Yaoi GÓRĄ !

Moja natura Yaoistki powróciła wraz z nowym opałem zafascynowania na Naruto. Bardzo ci dziękuję za to Karolinko. Tak więc cóż innego może bardziej zaspokoić niezaspokojone rządzę Yaoiski , niż dobry blog i kilka gorących momentów w anime. 

Pewnego razu, wpadłam na bloga. Przeczytałam pierwszą notkę ( one short ) i postanowiłam zostać tu na dłużej. Notka była gorąca, przepełniona emocjami i odczuciami bohaterów. Jakie to też było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że blog prowadzi.. CHŁOPAK ! Nie mogłam uwierzyć w moje szczęście. Nie wiele zdarza się takich blogów, o takiej tematyce i do tego jeszcze aktywnych. Tego typu rzeczami, zazwyczaj interesują się dziewczyny, ale jak widać, chłopcy też nie próżnują. Od razu dodam, że to nie gej ( a szkoda ). Jeśli ktoś ma ochotę poczytać podaję adres :

http://sasunaru-oneshot.blog.onet.pl

( 1. Niech nie zmyli was link - tam są też inne, dłuższe opowiadania niż one short'y 2. Jest to blog o Naruto i Sasuke. Jeśli nie lubisz tej pary to nie wchodź i nie komentuj tam bezczynnie ! )

Kolejnym moim zaskoczeniem ( Jezu, ile tego ) był filmik, który znalazłam dziś rano. Zobaczyłam na youtube,com, że mój znajomy dodał dwa filmiki z konwentu. Weszłam w jeden i jako, że mnie nie zainteresował popatrzyłam sobie na Propozycje. Od razu po wyczajeniu słowa Yaoi kliknęłam na filmik. Okazało się, że był to Konkurs dla par na jednym z konwentów. Na filmie wszyscy piszczeli, a ja siedziałam tylko z uśmieszkiem, wyrażającym moje kosmate myśli. Oto i on : 

Magnificon IX Praktyczny Konkurs Yaoi dla par!!!

( Na profilu autorki znajdują się jeszcze 2 następne części. W ostatniej następuje kiss xD Nie bierzcie głośników na full, bo wam bębenki popękają )

Dobra.. Ja tu gadugadu o tym całym Yaoi, a pewnie niektórzy nie mają pojęcia co to takiego. Ekchem.. Oznajmiam, że jest to związek mężczyzny z mężczyzną ( tylko taka ładniejsza nazwa, a nie pedał ). ; Yuri - to związek kobiety z kobietą ( dośc popularny u chłopców ); za to Hentai to po prostu normalny związek płci przeciwnych ( najbardziej popularny i jedyny całkowicie akceptowany związek w naszym ukochanym państwie ) o podłoży seksualnym ( tyczy się wszystkich gatunków ).


Głosuj (0)

P.J.Cassy 18 kwi 2011 [Powrót] Komentujmilo ze komus sie podobal calus moj i arashiego haha
xD 19 kwi 2011
cih207.neoplus.adsl.tpnet.pl | brak www IP: 83.31.31.207Licznik:

Było: 7413

Księga:

Księga[0]
Dodaj do Księgi

Avatar:


Dodaj do Ulubionych
Zwykła nastolatka.. Z podkreśleniem zwykła. Yaoistka.
Piszę blog o.. moim życiu, życiu innych i.. ogólnie o życiu :)

Główna

Archiwum:

2011
V
VI


Ulubieni:

Linki:

Jedna kobieta, milion twarzy..


Muzyka:

Szablon przystosowany do: Mozilla Firefox. W innych przeglądarkach mogą wystąpić zniekształcenia.